Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2017-03-20 14:30:08

Bieszczady - Konkurs "Ja i Karpaty"

zmiana terminu składania prac

         Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska informuje, że wydłużeniu ulega termin składania prac w związku z ogłoszonym KONKURSEM "Ja i Karpaty". Prace należy nadsyłać do 21 kwietnia 2017.

Przypominamy przy tym, że:

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników podróży oraz Karpat, zaś jego celem jest promocja oraz ukazanie piękna i unikatowego charakteru Karpat.

2. Konkurs polega na opisaniu krótkiej historii związanej z Karpatami "Moja historia związana z Karpatami" lub przesłania najciekawszego/ najbardziej oryginalnego lub najzabawniejszego zdjęcia z Karpat z opisem miejsca, którego dotyczy.

3. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: sekretariat@karpacki.pl wraz z oświadczeniami uczestników stanowiącymi załączniki regulaminu konkursu.

4. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza akceptację postanowień Regulaminu, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2015r. poz.2135 z późn. zm.)

5. Więcej szczegółów konkursu dostępnych jest na stronie http://www.karpacki.pl


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW