Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2017-01-05 14:09:28

Krosno - Klub K15

Autostopem do Dubaju - spotkanie podróżnicze w K15

      Klub K15 (Krosno u. Krakowska 15) zaprasza na spotkanie podróżnicze "Autostopem do Dubaju", które odbędzie się 15 stycznia 2017 (niedziela) o godz. 17:00. Wstęp: 5 zł.     Spotkanie "Autostopem do Dubaju" poprowadzi Kuba Rydkodym - opowie on o swojej niskobudżetowej podróży przez Bliski Wschód. Pierwszym postojem Kuby i jego kompana był Stambuł, z którego ruszyli do Azji, a następnie przejechali stopem całą Turcję. Nie przeszkodziła im w tym nawet skręcona noga, którą przez dwa tygodnie Kuba nosił w gipsie.

     Wreszcie dojechali do Iranu, gdzie doświadczyli niezwykłej gościnności. Nad Zatoką Perską próbowali złapać na stopa statek do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. I udało się! Dojechali stopem do Dubaju!

    Kuba Rydkodym - na co dzień student budownictwa na krakowskiej AGH. W wolnych chwilach podróżnik, zwiedzający świat mimo studenckiego budżetu. Jeździ autostopem, śpi w namiocie, a jego podróże zahaczają nieraz o survival. Miłośnik polskich gór. Kulinarny pasjonat. Amator fotografii i psychologii. Od trzech lat prowadzi bloga "Plecak Wspomnień", na którym dzieli się przygodami ze swoich wypraw. Jakiś czas temu stworzył listę marzeń i teraz sukcesywnie wykreśla kolejne pozycje, zamieniając marzenia we wspomnienia.

Odwiedź bloga Kuby:
● Plecak Wspomnień


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW