Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2016-04-06 08:06:02

Krosno - visitkrosno.pl

Ruszyła strona internetowa dla turystów

      Zaplanuj z nami swoją podróż do Krosna! Wiemy o tym, że decyzje o kierunku przyszłych podróży zapadają przed ekranami naszych komputerów, tabletów czy smartfonów. Stąd pomysł na specjalną stronę internetową dedykowaną wyłącznie turystom – internetową wizytówkę naszego miasta i jego walorów turystycznych.
 

 Chcieliśmy, aby ta strona w atrakcyjny i przystępny sposób prezentowała naszą różnorodną ofertę turystyczną. W tym jednym miejscu turysta znajdzie szereg potrzebnych informacji, od hoteli, miejsc noclegowych, restauracji do godzin otwarcia obiektów, które warto zobaczyć, a to wszystko podane w przystępnej ciekawej graficznie formie. Strona jest responsywna, więc dostosowuje się do wszelkich urządzeń mobilnych, a już w przyszłym tygodniu będzie dostępna również w angielskiej wersji językowej.
Visitkrosno.pl prezentuje więc niepowtarzalne atrakcje Miasta Szkła, w którym bogactwo smaków pogranicza i koloryt wyjątkowych wydarzeń splatają się z europejskiej rangi dziełami sztuki i pamiątkami techniki.
Przewodnik po mieście i okolicy
Visitkrosno.pl ma być swoistym przewodnikiem po mieście i okolicy. Naszym zamysłem było odkrywanie, razem z turystami, bogactwa naszego regionu, a także ukazanie piękna natury, która nas otacza. To zachęta do poznania regionu nafty, pełnego karpackich skarbów, zaklętych w perłach architektury ze znakiem UNESCO i skrytych w tajemnicach dzikiej przyrody.


Więc odkrywaj!
Sposób w jaki chcemy prezentować treści na stronie visitkrosno.pl to forma ciekawej opowieści, intrygującej historii, która kryje zagadkę a niejednokrotnie nawet tajemnicę. Wnikliwy internauta znajdzie, pod licznymi odwołaniami i linkami, ciekawe materiały dotyczące bogatej historii naszego miasta i regionu.
Strefa imprez, smaki zmysłów, dla aktywnych i dla dzieci
Treści na stronie Visitkrosno.pl podzielone są tematycznie, tak aby każdy mógł znaleźć coś  dla siebie. Podpowiadamy turystom gdzie mogą zjeść, gdzie się bawić  i co robić z dziećmi w naszym mieście, w wolne popołudnie.
 

To nie koniec
Przy budowie tego serwisu konsultowaliśmy nasze pomysły i propozycje z instytucjami i ludźmi, którzy na co dzień pracują w branży turystycznej.
Cenne uwagi m.in. od środowiska przewodników turystycznych były dla nas wielką pomocą przy  doborze treści zamieszczonych na tej stronie jednak ciągle są to propozycje, które chcemy rozbudować o kolejne moduły.
Oddajemy w Państwa ręce stronę, która w pewnym sensie jest w ciągłej budowie. Liczymy na to, że również dzięki Państwa uwagom i spostrzeżeniom będziemy mogli udoskonalić visitkrosno.pl.  Jeżeli znacie ciekawe miejsce warte zobaczenia, restaurację, której jeszcze nie ma na naszej stronie lub macie jakiekolwiek uwagi – czekamy. Piszcie do nas na adres mailowy: info@visitkrosno.pl


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW