Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-09-03 19:06:35

Łańcut - Szlak Ogrodów i Domów Historycznych.

Zapraszamy na darmowy plener fotograficzny!

       Warsztaty pod okiem profesjonalnego fotografa, szkolenie, wspólne robienie zdjęć i ich ocena to program darmowego pleneru fotograficznego organizowanego na Karpackim Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych.

 


      Współczesna fotografia na  Karpackim Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych – to temat pleneru fotograficznego, na który zapraszają Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna oraz firmy Fotos i Beiks przy wsparciu firmy Panasonic.
Warsztaty fotograficzne odbędą się na terenie w parku przy Zamku w Łańcucie w dniu 19 września (sobota).
Start o godz. 10:00 - spotkanie w Storczykarni. Udział w plenerze jest bezpłatny.

      W ramach pleneru przewidziano szkolenie prowadzone przez fotografa-profesjonalistę, wspólne wykonywanie zdjęć oraz ich omówienie. Zaplanowano także poczęstunek.

     Aby wziąć udział w plenerze należy wydrukować formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go i wysłać skan na adres e-mail: abr@prot.rzeszow.pl lub dostarczyć oryginał zgłoszenia do biura PROT (Grunwaldzka 2, Rzeszów). Zgłoszenia na plener przyjmujemy do 15 września br.

     Na plener należy zabrać karty pamięci SD i w miarę możliwości własny sprzęt fotograficzny. Będzie też możliwość wypożyczenia sprzętu na czas pleneru.

     Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych to sieciowy produkt województwa podkarpackiego, który właśnie powstaje. Na Szlaku znajdzie się kilkadziesiąt najpiękniejszych pałaców, zamków i dworów, wraz z ich ogrodami, rozsianych po całym regionie.

    Zadanie realizowane przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach projektu „Karpacki Szlak Ogrodów i Domów Historycznych”.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW