Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-08-26 14:45:46

Rzeszów - Rzeszowska Gra Miejska za nami

Zwycięstwo Bike Runners

        Rzeszowska Gra Miejska, która odbyła się 16 sierpnia br. cieszyła się dużym zainteresowaniem. Udział wzięło w niej 44 osoby, zgrupowane w 14 drużynach. Uczestnicy, zaopatrzeni w mapę centrum miasta i koperty z 11 zagadkami, wyruszali z rynku. Zagadki ukryte były m.in. w kościele farnym, Muzeum Dobranocek, Podziemnej Trasie Turystycznej. Na ich rozwiązanie przewidziano czas 120 minut.

Nagrodzono cztery najlepsze zespoły: Bike Runners, Intryganci, Dobronki, Racuchy. Najlepsza drużyna – Bike Runners wywiązała się z zadania w 45 minut. Zwycięzcy otrzymali nagrody: przewodniki, mapy, gadżety rowerowe oraz pamiątki z Rzeszowa.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali Bieszczadzką Kartę Rabatową, która upoważnia do rabatów w wielu punktach noclegowych, gastronomicznych oraz innych związanych z turystyką na terenie Podkarpacia.

 

Poniżej klasyfikacja drużyn Rzeszowskiej Gry Miejskiej:

 

    Bike Runners
    Intryganci
    Dobronki
    Racuchy
    Ekipa Twarda
    Delta
    Rzeszowskie Crossfiterki
    Baza Faza BSC
    Ski Team
    Łaka Maka Fą
    Błyskotliwi Sybaryci
    Szarotki
    Drużyna Pitagorasa
    Kopacze

 

 

Rzeszowska Gra Miejska stanowiła część projektu „Wędrówki po Rzeszowie” realizowanego przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Luka-Tour Events. Zadania w ramach projektu dofinansowano z budżetu Urzędu Miasta Rzeszowa.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW