Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-08-17 08:12:30

Bieszczady - RDLP Krosno

Lasy Bieszczadzkie mają nową radę

         10 sierpnia w Mucznem odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Naukowo-Społecznej Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Bieszczadzkie, składającej się z 35 przedstawicieli różnych środowisk. Wśród członków są m.in. nauczyciele, samorządowcy, szefowie instytucji związanych z ochroną przyrody i leśnictwem, naukowcy, weterynarze, przedsiębiorcy i działacze społeczni.

        Akty nominacji członkowie nowej rady odebrali z rąk Bogusława Famielca, dyrektora RDLP w Krośnie i Jacka Zadury, przedstawiciela Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych obecnego na pierwszym posiedzeniu. Na pierwszym posiedzeniu Rada wybrała ze swego grona prof. Kajetana Perzanowskiego na przewodniczącego, Jacka Szarka, dyrektora TVP Rzeszów na zastępcę oraz Grzegorza Chudzika z Grupy Bieszczadzkiej GOPR  na sekretarza - osoby te stanowią prezydium rady.
Podjęto też pierwsze uchwały i wnioski, m.in. w sprawie ustalenia terminu wykonania Programu gospodarczo-ochronnego Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Bieszczadzkie do końca 2016 roku, wnioskowano też o zwiększenie planu zatrudnienia o jeden etat w służbie leśnej Nadleśnictwa Lutowiska z przeznaczeniem na prowadzenie spraw związanych z LKP. Kompletny skład rady dostępny jest na stronie internetowej Nadleśnictwa Stuposiany w zakładce "LKP". 

Edward Marszałek
rzecznik prasowy RDLP w Krośnie


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW