Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-08-07 20:01:41

Krosno - 58. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Seniorów

44. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Juniorów.

         W pierwszej połowie sierpnia odbędzie się w Krośnie najważniejsza impreza latania precyzyjnego w Polsce! 58. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Seniorów i 44. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Juniorów.
 

 


 


        Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Aeroklubu Polskiego na rok 2015 w dniach od 11 do 16 sierpnia 2015 r. w Aeroklubie Podkarpackim - Szkole Lotniczej w Krośnie odbędą się 58. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Seniorów i 44. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Juniorów. Natomiast w dniach 10-11 sierpnia na krośnieńskim lotnisku Mistrzostwa poprzedzi trening pilotów Samolotowej Kadry Narodowej.

       Organizatorem wydarzenia jest Aeroklub Podkarpacki - Szkoła Lotnicza w Krośnie, przy współudziale Aeroklubu Polskiego i Komisji Samolotowej oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 "Mechanik" im. Stanisława Staszica w Krośnie - Centrum Nowoczesnych Technologii. Mistrzostwa są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.Krośnieńskie zawody wchodzą w skład Samolotowego Pucharu Polski Pilotów i są kwalifikacją pilotów do Kadry Narodowej 2016 oraz są cyklem przygotowań do imprez międzynarodowych. Są to najbardziej prestiżowe zawody w lataniu precyzyjnym.

 

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krosna.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje: KrosnoCity.pl, Krosno112.pl, Jaslo4u.pl, isanok.pl oraz TV Galicja.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW