Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-04-22 12:25:26

Jasło - Szkolenie dla przyszłych winiarzy

"Winiarstwo dla początkujących"

        Podkarpacka Akademia Wina w Jaśle ogłasza nabór na szkolenie pt. "Winiarstwo dla początkujących". Uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym, jak przy zakładaniu winnicy nie popełnić nieodwracalnych błędów i jak zrobić poprawnie wino gronowe.         Szkolenie odbędzie się w dniach 16-17 maja.  Pierwszego dnia (sobota) zajęcia poświęcone będą planowaniu, zakładaniu i prowadzeniu winnicy, a także produkcji wina gronowego. Będzie też o przygotowaniu gospodarstwa winiarskiego  do przyjmowania enoturystów. Drugiego dnia (niedziela) organizatorzy zaplanowali wyjazd studyjny do 3 winnic w okolicach Jasła (zapoznanie się z ofertą enoturystyczną gospodarstw, zwiedzanie winnic i przetwórni, degustacja win).

       Prowadzący: Roman Myśliwiec i Ewa Wawro. Koszt pierwszego dnia 150 zł (w cenie materiały szkoleniowe i serwis kawowy), drugiego 200 zł (w cenie transport i degustacja win).

     Na szkolenia zapisywać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Podkarpackiej Akademii www.akademiawina.org lub mailem na adres sekretariat@akademiawina.org

       Informacje dodatkowe uzyskać można pisząc na adres sekretariat@akademiawina.org lub telefonicznie: 502 146 485.

Podkarpacka Akademia Wina to sztandarowe działanie Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vits”. Partnerem przedsięwzięcia jest Miasto Jasło.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW