Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-02-16 13:36:40

Rymanów - Wielkie Wyprawy

„ZAWSZE W GÓRACH – Z RYMANOWA POD MONT BLANC”

       Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na spotkanie w ramach cyklu Wielkie Wyprawy, które odbędzie się 18 lutego 2015 (środa) o godz. 18:30. Gościem będzie Waldemar Czado.Spotkanie w ramach cyklu Wielkie Wyprawy

WALDEMAR CZADO

„ZAWSZE W GÓRACH – Z RYMANOWA POD MONT BLANC”

Góry to jego wielka pasja i miłość, fotografuje by „zawsze mieć je przy sobie”. Bywa tam w każdej wolnej chwili by wędrować, biegać, jeździć na nartach ale przede wszystkim cieszyć się ciszą. Wszystko co najważniejsze znajduje w Beskidzie Niskim, Bieszczadach, Tatrach, Karpatach Wschodnich, Alpach.

Z zawodu nauczyciel, pomaga ludziom jako ratownik-ochotnik Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Od lat nie rozstaje się z aparatem. Swoje zdjęcia udostępnił publiczności za namową przyjaciół.

Prezentował je w formie wystaw Karpaty Wschodnie, Pory roku w górach oraz diaporam podczas kilku edycji Festiwalu Filmów Górskich w Ustrzykach Dolnych. Największą popularność przyniósł mu fotograficzny blog Pejzaże Karpackie, II nagroda w konkursie Blog Roku 2005, na którym publikuje systematycznie do dzisiaj . W sumie to ponad 1000 zdjęć, które są  inspiracją dla grafików, malarzy, poetów, pomagają w rehabilitacji. O popularności blogu świadczy ilość odsłon – to już 2 mln. Najważniejsze i najcenniejsze jednak są opinie internautów, którzy systematycznie od lat zaglądają na stronę www.pejzaz.czado.com by razem z autorem poddawać się magii i sile gór.

WSTĘP:
Dorośli – 10 zł.
Dzieci i młodzież szkolna – bezpłatnie

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów
tel.: 13 43 567 33, 603 364 444, 609 729 629

www.jas-wedrowniczek.pl
e-mail:hotel@jas-wedrowniczek.pl


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW