Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2015-01-30 13:40:40

Krosno - Centrum Dziedzictwa Szkła

Ferie zimowe w CDS

            Centrum Dziedzictwa Szkła (ul. Blich) zaprasza dzieci na "Szklane inspiracje – mały podróżnik", czyli zajęcia plastyczne w czasie ferii zimowych.

        Podczas zająć plastycznych "Szklane inspiracje – mały podróżnik" uczestnicy poznają ciekawostki z zakresu fauny, flory oraz kultury, biorąc udział w swoistej wyprawie przez kontynenty.

       Na początku zajęć odbędzie się część teoretyczna w formie prezentacji multimedialnej i zgadywanki. Po jej zakończeniu dzieci wezmą udział w zajęciach twórczych – stworzą oryginalne pamiątki dokumentujące ich fascynacje podróżnicze.

       Każdy z uczestników zajęć otrzyma szklany upominek. Finałem zajęć będzie organizowany specjalnie dla dzieci i młodzieży pokaz hutniczy oraz pokaz tworzenia szkła palnikowego, w trakcie którego artyści pracujący w CDS „wyczarują” szklaną postać związaną z tematem przewodnim zajęć.

      Warsztaty podzielone zostały na panele tematyczne i skierowane są do dziec w przedziale wiekowym 6-13 lat. Rezerwacji należy dokonywać osobiście w recepcji CDS lub telefonicznie: 13 444 00 31. Cena: 19 zł / osobę.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW