Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-12-29 16:26:48

Rzeszów - Świeć się

Trwa plebiscyt na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce      Trwa szósta edycja plebiscytu na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce „Świeć Się z ENERGĄ”. Na Podkarpaciu Rzeszów prowadzi przed Dębicą i Krosnem w wojewódzkim etapie konkursu - głosowanie w tej części zabawy zakończy się 30 grudnia 2014 r. Każdy kto chce zrobić sobie dodatkowy prezent, może wygrać atrakcyjne nagrody w indywidualnym konkursie fotograficznym. Wystarczy przesłać świąteczne zdjęcia i głosować na www.SwiecSie.pl.

      Miejska edycja konkursu „Świeć Się” organizowanego przez Grupę ENERGA składa się z dwóch etapów. Do 30 grudnia 2014 r. internauci wybierają najpiękniej oświetlone miasto w każdym z województw. Zwycięzca zostanie zakwalifikowany do ogólnopolskiego finału, a dodatkowo otrzyma energooszczędny sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel charytatywny. 2 stycznia 2015 r. rozpoczyna się etap ogólnopolski - internauci będą wybierać spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem najbardziej zasługuje na tytuł najpiękniej rozświetlonego świątecznie miasta w Polsce. Zwycięzca otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który trafi do wybranego domu dziecka lub na inny cel społeczny. Nagrodę ufundowała spółka Energa Oświetlenie. Etap finałowy będzie trwał do 23 stycznia 2015 r.

     Zachęcamy internautów do oddania głosu na nasze miasto. Wystarczy wejść na stronę www.SwiecSie.pl lub aplikację na http://www.facebook.com/swiecsie, obejrzeć galerię zdjęć świątecznych iluminacji i zagłosować.
 


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW