Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-12-17 13:02:38

Bieszczady - Zimowy Maraton Bieszczadzki

Ruszyły zapisy

         Ruszyły zapisy na Zimowy Maraton Bieszczadzki oraz Zimową Bieszczadzką Dychę, które odbędą się 25 stycznia 2015 oraz zapisy na III ultraMaraton Bieszczadzki i II Ćwierćultramaraton Bieszczadzki.

Zimowy Maraton Bieszczadzki organizowany jest przez Fundację Bieg Rzeźnika, Stowarzyszenie OTK Rzeźnik  oraz Nadleśnictwo Cisna

Dystans maratonu wynosi 42.195 m

Start biegu odbędzie się w niedzielę, 25 stycznia 2015 r. o godz. 7:20 (wschód Słońca)

Biuro Zawodów będzie otwarte w dniu 24 stycznia 2015 roku w Cisnej (w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii lub w Nadleśnictwie Cisna/Ośrodek Wołosań– ostateczna decyzja wkrótce) w godzinach 16.00-21:00.

Trasa Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego wiedzie z centrum Cisnej, fragmentem Wielkiej Obwodnicy Bieszczadzkiej w stronę Komańczy, od Żubraczego stokówką wokół masywu Hyrlatej, do Majdanu i dalej stokówką do Karczmy Brzeziniak w Przysłupie i powrót stokówką do Cisnej. Szczegóły na mapce. Pomiędzy nimi, 5 czerwca zapraszamy na XII Bieg Rzeźnika a dzień później – na IV Rzeźniczka. Kilka dni wcześniej szykujemy jeszcze małą niespodziewankę dla miłośników długich dystansów (tak, Rzeźnik Ultra się szykuje) i tych, którzy chcieliby przebiec Bieg Rzeźnika w odcinkach, na raty.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW