Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-09-15 13:23:42

Sanok - PTTK Ziemia Sanocka

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna – wycieczka piesza i rowerowa

         Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Ośrodek Rehabilitacji Ruchowej i Hipoterapii w Prusieku serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w ramach realizowanego w 2014 roku hasła „Turystyka łączy pokolenia” a do której dołączył również sanocki Oddział PTTK.       W dniu 20 września na terenie całej Polski wyruszą na szlaki piesze (nizinne i górskie), rowerowe, kajakowe oraz konne sympatycy i członkowie PTTK. Oddział w Sanoku przygotował dla nich dwie trasy tj. pieszą i rowerową.

       Organizatorzy szczególnie chcą zaprosić do udziału w akcji dzieci, młodzież i seniorów. Tych bardziej i mniej sprawnych. W ten sposób chcą pokazać, że turystyka jest dla wszystkich i wspaniale łączy pokolenia na turystycznym szlaku.

      Dla uczestników sztafety przygotowano szereg atrakcji, m.in. ognisko z kiełbaskami, różne konkursy, zabawy i niespodzianki. Warto dodać że pierwszych zapisanych 60 osób otrzyma bezpłatnie pamiątkowy certyfikat oraz rajdowy znaczek.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW