Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-09-04 13:11:55

Rzeszów - Kręć kilometry

Rywalizacja miast o stojaki rowerowe

       Kręć kilometry to najbardziej rowerowa kampania społeczna w Polsce realizowana przez Fundację Allegro All For Planet. W tym roku kampania odbywa się pod hasłem "Do pracy jeżdżę rowerem" i za główny cel stawia sobie promocję roweru jako codziennego środka transportu. Wspólnie szukamy powodów, dla których warto przesiąść się na rower i wspólnie za pomocą specjalnej aplikacji kręcimy kilometry, które zamieniają się na nagrody indywidualne i stojaki rowerowe dla miast w całej Polsce.

Walcz o stojaki rowerowe dla Twojego miasta!

W 2011 roku dzięki akcji postawiliśmy w Rzeszowie 100 stojaków. Pojawiły się one w 13 miejscach, m.in. przy Ratuszu, hali Podpromie, kinie Helios. W tym roku 100 nowych dizajnerskich stojaków stanie w województwach, których mieszkańcy pokonają na rowerach najwięcej kilometrów.

Aby dołączyć do rywalizacji, należy zainstalować specjalną aplikację mobilną Kręć kilometry, która wspiera rowerzystów na trasie i umożliwia dołączanie do rowerowych wyzwań w których do wygrania będą m.in. zagraniczna wycieczka, rowery Kross i smartfony HTC. Możliwe jest równierz skorzystanie z tradycyjnych liczników i wspisanie liczby przejechanych kilometrów do systemu.

Rywalizacja trwa do końca września. Dołóż do niej także swoje kilometry!


Szczegółowe informacje na stronie www.kreckilometry.pl


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW