Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-09-01 16:51:27

Rzeszów - Sport i turystyka na wyciągnięcie ręki

Ogromne zainteresowanie pierwszym na Podkarpaciu sklepem Decathlon easy

         Jeden z najbardziej wyczekiwanych na Podkarpaciu sklepów sportowych już otwarty. W piątek 29 sierpnia w CH Plaza Rzeszów ruszył pierwszy w regionie Decathlon easy. Na otwarciu sklepu zjawiło się ponad 1000 osób z całego Podkarpacia.
Wszyscy mogli skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych na ten dzień oraz uczestniczyć w grach i zabawach sportowych.

 


        Nowy sklep Decatlon easy znajduje się na parterze rzeszowskiej Plazy. Jego powierzchnia to ponad 1100 mkw. Decathlon easy to nowy koncept na polskim rynku oferujący wyłącznie marki własne m.in. Quechua, Wedze czy Kipsta. Cieszą się one bardzo dużym powodzenie wśród klientów ze względu na dobrą jakość i bardzo atrakcyjne ceny.

      Decathlon easy, który powstał w CH Plaza Rzeszów jest piątą placówką tej sieci w Polsce. "To dla nas bardzo ważne wydarzenie. Przede wszystkim dlatego, że jako pierwsze Centrum Handlowe na Podkarpaciu wprowadzamy nowy koncept, jakim jest Decathlon Easy. Co bardzo ważne umowa najmu podpisana została na 20 lat. Nowa sieć, która pojawiła się w naszym Centrum, swoją ofertą na pewno zainteresuje mieszkańców regionu. Decathlon już od wielu lat był bardzo wyczekiwany na Podkarpaciu i brakowało tej oferty. Tym bardziej cieszy nas to, że możemy zaspokoić potrzeby wielu klientów nie tylko z Rzeszowa" – mówi Michał Zych, Manager ds. Marketingu CH Plaza Rzeszów.

      W dniu otwarcia oprócz specjalnych promocji na klientów CH Plaza Rzeszów czekało wiele atrakcji sportowych m.in. w quizy, konkursy tematyczne z wykorzystaniem urządzeń dostępnych w sklepie Decathlon easy oraz pokaz umiejętności uczniów Szkoły Rolkarskiej „WODZU” i konkurs strzałów na bramkę z Radarem.

      Klienci licznie przybyli na otwarcie, nie ukrywali zadowolenia z pojawienia się sklepu Decathlon w Rzeszowie – Do tej pory, aby skorzystać z oferty Decathlon musiałem jechać aż do Krakowa. Mieszkam w Jarosławiu i jest to kawałek drogi. Teraz gdy sklep jest w Rzeszowie, dojazd to żaden problem, a mogę kupić sprzęt sportowy i odzież dla moich dzieci, bez wydawania na to całej pensji. Cieszę się, bo promocje, jakie oferuje ta sieć, są bardzo korzystne, a sprzęt, który można kupić naprawdę dobrej jakości – mówił podczas otwarcia Dectahlon easy w CH Plaza Rzeszów Pan Janusz z Jarosławia.

Michał Zych / CH Plaza Rzeszów / Rafał S.
 


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW