Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-05-05 17:08:58

Bieszczady - „Odkryj najpiękniejsze leśne zakątki Polski”.

Prządki i dolina Rabskiego Potoku w ogólnopolskim konkursie

        Dwie propozycje zgłoszone przez podkarpackich leśników znalazły się wśród nominowanych miejsc w konkursie Lasów Państwowych i National Geographic pod hasłem „Odkryj najpiękniejsze leśne zakątki Polski”.- Z naszego terenu w finale znalazły się „Prządki” i „Dolina Rabskiego Potoku”, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tych miejsc i głosowania na nie w plebiscycie, który Lasy Państwowe zorganizowały w 90-lecie swego istnienia wspólnie z miesięcznikiem National Geographic Polska – mówi Edward Balwierczak, dyrektor RDLP w Krośnie.

- Uczestnicy konkursu mają prawo wybierać spośród 36 propozycji. My zachęcamy do głosowania na podkarpackie osobliwości leśne.

Na tych uczestników, którzy najlepiej uzasadnią swój wybór, czekają nagrody. Konkurs trwa od 28 kwietnia do 15 czerwca, a jego partnerem jest magazyn National Geographic Polska. Wśród nominowanych miejsc znalazły się m.in. puszcze, kompleksy leśne, pomniki przyrody, rezerwaty oraz parki krajobrazowe. Uczestnicy mają możliwość oddania głosu na jedną z dwóch nominacji w każdej z 17 lokalizacji oraz w kategorii specjalnej. Głosowanie odbywa się poprzez stronę: http://www.lasypanstwowe.national-geographic.pl

Na uczestników czekają nagrody – 15 letnich koszów piknikowych trafi do autorów 15 najciekawszych odpowiedzi. Zgodnie z regulaminem w konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Lasów Państwowych.

Edward Marszałek
rzecznik prasowy RDLP w Krośnie


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW