Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2014-01-17 16:30:33

Bieszczady - Bieszczady z innej perspektywy

Nieodkryte Bieszczady istnieją naprawdę


Przewodnik nieodkryte Bieszczady Istnieją naprawdę to nowa pozycja reklamująca Bieszczady. Przewodnik ten, to prosta odpowiedź na zapotrzebowanie  wynikające z wielu rozmów z turystami w lecie 2013 roku-mówi jego autor Barnaba Mądrecki

.. Jest prostym i przejrzystym  przeglądem tego co w Bieszczadach najcenniejsze:  zmiany gór w porach roku, rośliny i zwierzęta oraz żywioły bieszczadzkie,  możliwie prosto i obiektywnie opisana zawiła historia regionu. W opracowaniu znajdują się opisy miejsc związanych z historią Bieszczad: stare i nieistniejące wsie oraz cerkwie będące światowej klasy zabytkami. Dla miłośników przyrody atrakcyjne są rozdziały: „Przyroda” i „Punkty widokowe”, będące ciekawą alternatywą dla masowej już turystyki w Bieszczadach i popularnych wydawnictw. Na wypadek niepogody w formie listy i krótkiego opisu przedstawione są propozycje poznania najciekawszych muzeów. W czasie pobytu w Bieszczadach, wszędzie można zaobserwować relikty, pozostałości i wypadkowe centralnej gospodarki planowej a nawet wcześniejszej historii. Ostatni rozdział, traktuje o punktach usługowych, na których polegam od wielu lat, może być pomocny w wyborze noclegu czy gastronomii.

Przewodnik napisany jest dla osób które w Bieszczadach są po raz pierwszy, czują się zdezorientowane ilością i jakością szlaków, oraz dla tych turystów, którzy w Bieszczadach byli już nie raz a chcą je poznać nieco od zaplecza.


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW