Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2013-12-09 14:22:06

Krosno - RDLP

Zaproszenie do udziału w XIII edycji konkursu Leśne fotografie 2013

        Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego NOWE PODKARPACIE organizuje XIII edycję konkursu „Leśne Fotografie 2013”. Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi.

        Można zgłosić prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie muszą być po prostu LEŚNE.
Każdy uczestnik może zgłosić najwyżej odbitki trzech zdjęć w rozmiarze 20 x 30 cm wraz z kartą zgłoszenia w osobnej zaklejonej kopercie oznaczonej godłem (pseudonimem). Prace należy nadesłać w terminie do 15 stycznia 2014 roku na adres organizatora: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, 38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 2; z dopiskiem „Leśne fotografie 2013". Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików w terminie do 31 stycznia 2014 roku. Szczegóły regulaminu oraz karta zgłoszenia w załączeniu.
Partnerami konkursu są: Fotoklub Krośnieński i portal www.gfoto.pl  
       W dotychczasowych edycjach wzięło udział już ponad 1700 osób. Zwyczajowo nagrodą główną jest trzydniowy pobyt dla 2 osób w Bieszczadach na terenie Nadleśnictwa Lutowiska. Laureaci trzech pierwszych nagród otrzymują też tradycyjnie wizerunki św. Franciszka - patrona leśników i ekologów. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów. Prace zakwalifikowane przez jury prezentowane będą na wystawie w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej w lutym 2014 r. Zapraszamy miłośników lasu do udziału w konkursie.

 

Edward Marszałek
Rzecznik prasowy RDLP w Krośnie
 


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW