Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2013-09-17 13:14:51

Przemyśl - Darmowe przejazdy autobusami MZK

Europejski Dzień bez Samochodu.

          W odpowiedzi na zaproszenie Ministra Środowiska Miasto Przemyśl już po raz trzeci przystąpiło do kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, zwieńczeniem której jest Europejski Dzień bez Samochodu.

Z tej okazji w roku bieżącym Miasto  wspólnie z Przemyskim Towarzystwem Cyklistów zaplanowało imprezę dla dzieci w dniu 20 września br. /piątek/ w godz. 10.00 – 13.00 na Placu Niepodległości w Przemyślu, podczas której odbędą się zawody rowerowe, pogadanki z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz warsztaty plastyczne.


Ponadto wspólnie z wspólnie z tygodnikiem „Życie Podkarpackie” przygotowaliśmy konkurs plastyczny. Prace zachęcające do porzucenia nawyku jazdy samochodem i wyboru alternatywnego środka transportu można składać w siedzibie „Życia Podkarpackiego" (ul. Barska 15) lub w Kancelarii Prezydenta Miasta, Rady Miejskiej i Współpracyz Zarządami Osiedli (Rynek 1, pok. nr 15, Ip.). Technika prac dowolna, liczy się koncepcja i ekologiczny przekaz. Nie ma ograniczeń wiekowych, w zabawie może wziąć udział każdy, kto ma głowę pełną pomysłów i trochę wyobraźni. Termin składania prac upływa 17 września br.  Najlepsze prace nagrodzimy i opublikujemy na łamach tygodnika oraz na stronie www.przemysl.pl

 

Zachęcamy Państwa do korzystania z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK:

20 WRZEŚNIA – za okazaniem 38 numeru „Życia Podkarpackiego” z dnia 18 września 2013r.

22 WRZEŚNIA – za okazaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW