Polski / Polski  English / Angielski  Русский / Rosyjski
E-mail:
Hasło:
» Załóż konto
» Zaloguj podpisem elektronicznym
Opublikowano: 2013-09-02 08:52:24

Bieszczady - 54 Rajd Połoniny

Poczuj zew natury

       Jeśli pierwotne instynkty ciągną Cię na łono natury, a przy okazji zbliża się koniec września, to z pewnością nadszedł czas na górską wyprawę. Wraz z jesienią nadchodzi 54. edycja corocznego Rajdu Połoniny organizowanego przez Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie. Ześrodkowanie odbędzie się 28 września 2013 r. w Smereku.
 


       Jak co roku z nadejściem jesieni licealiści, studenci oraz inni górscy entuzjaści porzucają miejską dżunglę i powrócą na łono natury, aby przez kilka dni cieszyć się górskim życiem. Wykwalifikowani przewodnicy beskidzcy przygotowali wiele propozycji różnorodnych tras, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie: trasy dłuższe i krótsze, trudniejsze i łatwiejsze, namiotowe i chatkowo-stodołowe, piesze i rowerowe.

        Poczuj zew natury! – to hasło tegorocznego rajdu. Naciesz oczy urokiem bieszczadzkich szczytów, zapuść się w gęstwinę traw i krzewów, wypatruj rysia skradającego się w lesie i posłuchaj basów jeleni na rykowisku. Patrz na morze mgieł unoszące się nad doliną i spróbuj dojrzałych w Słońcu malin.

        Punktem kulminacyjnym rajdu jest ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich uczestników przy ogromnym ognisku. Tradycyjnie nie zabraknie konkursów, ciepłego posiłku i śpiewania do białego rana. Noc rozświetlona blaskiem ognia i przeszywana dźwiękami gitary na długo zapadnie w pamięci.

        Rajd ma charakter niekomercyjny, a przewodnicy działają na zasadzie non-profit. Dlatego koszty wyjazdu są tak niskie, jak to tylko możliwe. Szczegóły można znaleźć na stronie: www.poloniny.skpb.waw.pl oraz na profilu Rajdu na Facebooku: http://www.facebook.com/rajdpoloniny

Na wszystkie pytania z chęcią odpowiedzą organizatorzy pod adresem: rajd.poloniny2013@gmail.com


Opracował:Grzegorz Dereń
przewodnik beskidzki
tel. 510068379


Brak komentarzy
Produkcja i Hosting ZETO-RZESZÓW